Lütfen Bekleyiniz, Yükleniyor...

 
AdsLab

AdsLab ile
Geleceğe Yakınlaş

Programatik reklamcılığa yazılım desteği ve yapay zeka entegrasyonu getiren AdsLab’le maliyeti minumuma indirirken etkileşimi zirveye çıkardığınız yeni nesil bir reklam ekosisteminin kapılarını aralayın.

Dijital dünyanın anahtarı olan programatik reklamcılık, Looka’nın geliştirdiği AdsLab ile artık çok daha etkili. Akıllı bir platform olan AdsLab, programatik reklamcılığa yazılım desteği ve yapay zeka entegrasyonu getirerek, reklam verenler, yayıncılar ve kullanıcıların gelişen ihtiyaçlarına cevap veriyor.  Looka olarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, yapay zeka teknolojisi ile kullanıcı verilerini analiz edip, gelişmiş api teknolojilerinin sunduğu esneklik ile yazılımı geliştirip, başta reklam verenler, yayıncılar ve tüketiciler olmak üzere tüm paydaşlarımızın yaşadığı problemlere daha efektif, eşitlikçi ve yüksek verimli reklam çözümleri sunuyoruz.

Sabit Fiyat Garantisi

Adslab açık artırma formülüyle çalışmayarak, kelime başına düşen maliyetler ve sezonlara göre dalgalanmalar karşısında reklam verenin bütçesini korur.

Yapay Zeka Destekli ID Analizi

Yapay zeka destekli ID analizi yapan AdsLab, kullanıcıları yalnızca demografik bilgilerine göre değil kullandıkları cihaza göre de analiz ederek etkili hedef kitle analalzii yapar.

İnteraktif Kullanıcı Takibi

Kullanıcıya verimli bir çevrimiçi deneyim sunan AdsLab gizli sekme verilerini de kullanarak hedef kitlesini etkili bir şekilde kullanır.

Alternatif Reklam Alanlar

Adslab gelişmiş tarayıcıların reklam engelleme sistemlerine karşı koyar ve yayıncılar için alternatif reklam alanları geliştirerek ekstra kazanç sağlamalarını sağlar.

Analiz ve Anında Raporlama

AdsLab’in analiz çözümü sayesinde yayıncıların kendi web sayfalarında komisyon ödemeksizin ölçüm ve test yaparak etkili stratejiler oluşturmalarına yardımcı olur.

Verimli Kullanıcı Deneyimi

AdsLab kullanıcılara ilgilenmedikleri reklamlarla rahatsız edici tekrarda karşılaşmamalarını sağlayarak daha kesintisiz bir çevrimiçi deneyimi yaşamalarına yardımcı olur.

Stok şablonlarla hızlı reklamlar

AdsLab geklam verenler için aynı panel üzerinden hazır şablonlar sunarak kampanyalar için hızlı ve kaliteli reklam görüntüleri hazırlamalarını sağlar.
AdsLab

Temasta Kalın

AdsLab, Looka Tech Lab Girişimidir.
Adres
Beyoğlu/İstanbul
E-mail
hello@lookalab.com.tr
Telefon
05392584118
[contact-form-7 id="2001"]
logo-urbanist
logo-bello
logo-applauz
logo-estato
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-celeste
logo-addison
logo-bold-news
Looka LabGenel Merkez
Geleceğin dünyasına dijital çözümlerle hazırlanın
KonumlarımızBizi Nerelerde Bulabilirsiniz
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Looka LabTemastaKalın
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın.
Looka LabGenel Merkez
Geleceğin dünyasına dijital çözümlerle hazırlanın.
KonumlarimizBizi Nerelerde Bulabilirsiniz
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Looka LabTemasta Kalın
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın.

Copyright by LookaLab©. All rights reserved.

Copyright by LookaLab©. All rights reserved.