Lütfen Bekleyiniz, Yükleniyor...

 
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/hakkimizda.png
Looka Lab

Biz Kimiz

Teknoloji ve bilimin gelişmesi tüm dünyayı dijital bir dönüşüm içine sokarken eğitim sektöründe de yeni ihtiyaçları ortaya çıkardı. Gelişen dünyada geleneksel olan her şey yerini teknolojiye bırakıyor. Günümüz çocuklarının yüzde 80’inin henüz icat edilmeyen mesleklerde çalışacağı göz önüne alındığında eğitimde de yeni dönüşümler yaşanıyor. Kitle öğreniminin yerini biricikleşen bir eğitim modelinin alması gerekiyor. Artık öğrencilerin geleceğe hazırlanabilmeleri için kendi kendilerine öğrenebildikleri deneyim ve keşif üzerine kurulu yeni bir eğitim modeline ihtiyaçları var. Looka Lab, 21. Yüzyıl’lın dönüşen öğrenim yöntemlerini ele alarak eğitimdeki dijitalleşme ihtiyacına cevap vermek amacıyla kurulmuştur. Looka Lab olarak içinde yaşadığımız dünyanın gereksinimlerini anlıyor ve eğitimin her kademesine yönelik yeni nesil eğitim çözümleriyle öğrencilerin dijital çağda anahtar olabilecek beceriler edinmelerine katkı sağlıyoruz.

Vizyon

Looka Lab olarak teknolojiyle birlikte doğan çocukların, gelişen dünyada kendilerine yer edinebileceği bir eğitim modeli sunarak onları dijital teknolojilerden oluşan bir orkestranın şefi olmaya hazırlıyoruz.

Misyon

Geleneksel eğitim yöntemlerinin günümüze cevap veremediği durumlarda çözüm üretmek üzerine kurulan Looka Lab, eğitim kurumlarının dijital dönüşüm sürecinde öğrencilere etkili eğitim modelini oluşturmasını desteklemek amacıyla ortaya çıkmıştır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Looka LabGenel Merkez
Geleceğin dünyasına dijital çözümlerle hazırlanın
KonumlarımızBizi Nerelerde Bulabilirsiniz
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Looka LabTemastaKalın
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın.
Looka LabGenel Merkez
Geleceğin dünyasına dijital çözümlerle hazırlanın.
KonumlarimizBizi Nerelerde Bulabilirsiniz
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Looka LabTemasta Kalın
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın.

Copyright by LookaLab©. All rights reserved.

Copyright by LookaLab©. All rights reserved.