Lütfen Bekleyiniz, Yükleniyor...

 
Digital Lab

Dijital Dönüşümün İlacı
Looka Digital Laboratuvar’da

     Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle dijitalleşen dünyada eğitim sektöründe de gün geçtikçe yeni ihtiyaçlar ortaya çıktı. Şimdi veliler çocuklarını geleceğe hazırlaması için teknolojiyi ve yapay zekayı iyi kullanabilen, aynı zamanda tüm süreçlere entegre edebilen eğitim kurumlarını tercih ediliyor. Dijital hizmetler müşterilere ulaşmanın anahtarı olduğu gibi aynı zamanda kurumunuzu geleceğe konumlandırmak için sıçrama tahtası.

     Digital Lab kuruluşunuzun dijital dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmek için gereken tüm stratejileri, araçları ve şablonları geliştirir, sınırları doğru çizmek için danışmanlık hizmetleri sunar. Digital Lab hizmetleriyle teknolojiyi çözümün tam merkezine koyarak, bilinçli hedef kitlesi yönetimi yapacak ve direkt olarak müşteriye dokunma imkanını sağlayacaktır. Müşteri geri bildirimlerine ve verilerine dayanan Dijital laboratuvarımız, yanlış varsayımları erken bir aşamada tespit etme, sürekli yenileme döngüleri içinde çalışır. Digital Lab’le kurumunuzun tüm işleyişleri dijitalleşecek, çözüm odaklı bir teknoloji şemsiyesi altında bir araya gelecek.

 

https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2021/01/Çalişma-Yüzeyi-1.png

Digital Lab olarak markanızın web sitesinden sosyal medyaya kadar tüm dijital alanlarda doğru bir şekilde temsil edilmesini sağlamak için buradayız.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Dijital Marka Danışmanlığı
Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, markanızın dijital görünürlüğü giderek daha önemli hale geliyor. Yeni dijital dünyada markalaşma beceriniz güçlü olmadıkça, müşteriler birçok rakibiniz arasında ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanımayacak, hatırlamayacak ve hatta dikkate almayacaktır. Digital Lab’in sunduğu dijital marka danışmanlığı, bir işletme olarak ‘değerinizi’ anlamaya ve bu değerleri müşterilerinize iletmenize yardımcı olur. Digital Lab’in danışmanlığında markanızın hitap ettiği kullanıcıların demografik bilgileri analiz edilerek ürünlerinizin hedef kitlenize uygunluğu denetlenir. Ardından markanız büyük bir titizlikle hazırlanmış aksiyon planına göre dijital dünyaya doğru yola çıkar.
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Değişen kullanıcı tercihleri, ürün deneyimi için artan talepler her sektörde olduğu gibi eğitimde de teknolojiyi merkezine alan bir dijital dönüşüm ihtiyacını ortaya çıkardı. Dijital dönüşüm müşterilerinizin istedikleri her şeye, kelimenin tam anlamıyla parmaklarının ucunda ve gerçek zamanlı olarak sahip olmalarını sağlar. Lokka’nın sunduğu Digital Lab 21. Yüzyıl vizyonuna uygun yapılandırılmış bir yol haritası üzerinde çalışarak kurumunuza özel dijital dönüşüm hizmetleri hazırlar. Dijital Kampüs, Social App çözümleriyle eğitim kurumlarını dijital dünyada görünür hale getiren Digital Lab, kurumların öğrenci kabul, satış süreçlerini de online platformlara taşıyor.
Dijital Pazarlama
İnternet kullanımı son 10 yılda 2 katına çıkarken pazarlama stratejileri bundan bağımsız kalamadı. İnternette ürün arayan ve alışveriş yapan kişilerin hızla artmasıyla birlikte SEM (Arama Motoru Pazarlaması), remarketing, programatik reklamcılık gibi çevrimiçi araçlar, kurumunuzun erişimini artırmak için önemli dijital pazarlama stratejileri haline geldi. Looka Digital Lab kurumunuz için en etkili stratejiyi oluşturmak için anahtar kelimeleri, içeriği, trendleri analiz etmeye olanak sağlayan çevrimiçi araçları kullanır. Digital Lab’le potansiyel müşterilerinizle çevrimiçi bağlantılar kurarak etkili pazarlama stratejileri oluşturabilirsiniz.

Digital Lab olarak marka sesinizi güçlendirerek bunu dijital dünyaya başarıyla çevirmenize yardımcı olmak için buradayız.

Digital Lab

Problemleriniz
Sürdürülebilir çözümlere dönüşsün

Markanızın dijital dünyada görünür olması için reklam platformlarını kullanarak dijital pazarlama çalışmalarını yönetiyoruz.

ADIM 1Problem

Kurumunuzun mevcut durumunu analiz ederek, problemlerinizi belirliyoruz.

ADIM 2Gözlem

Markanızı hedeflerine ulaştıracak dijital stratejilerin ve projelerin belirlenmesini sağlıyoruz.

ADIM 3Çözüm

Teknoloji tabanlı çözümlerle belirlenen yol haritasına uygun adımlar atıyoruz.

ADIM 4Başarı

Alınan aksiyonlar sonucu markanızın sesinin dijital dünyada yankılanmasını sağlıyoruz.
Digital Lab

Temasta Kalın

Digital Lab, Looka Tech Lab Girişimidir.
Adres
Beyoğlu/İstanbul
E-mail
hello@lookalab.com.tr
Telefon
05392584118
[contact-form-7 id="2001"]
logo-urbanist
logo-bello
logo-applauz
logo-estato
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-celeste
logo-addison
logo-bold-news
Looka LabGenel Merkez
Geleceğin dünyasına dijital çözümlerle hazırlanın
KonumlarımızBizi Nerelerde Bulabilirsiniz
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Looka LabTemastaKalın
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın.
Looka LabGenel Merkez
Geleceğin dünyasına dijital çözümlerle hazırlanın.
KonumlarimizBizi Nerelerde Bulabilirsiniz
https://lookalab.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Looka LabTemasta Kalın
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın.

Copyright by LookaLab©. All rights reserved.

Copyright by LookaLab©. All rights reserved.